گردنبند فروهر دستبند قلب گردنبند گیتار گردنبند magic love
آخرين مطالب
آخرین محصولات فروشگاه
مجله عاشقانه
عضویت در خبرنامه
آخرين نظرات سايت
موضوعات

Jodaei%20Nader%20Az%20Simin%20%5BAloneBoy.com%5D%20Mehdi%20Khazraei دانلود آهنگ ” جدایی نادر از سیمین ” مهدی خضرائی

دانلود آهنگ ” جدایی نادر از سیمین ” از مهدی خضرائی

حجم = ۲/۹۹ مگابایت | مدت = ۳:۱۴ :دقیقه | فرمت فایل = MP3 | کیفیت : ۱۲۸

یه دوراهی قد کشیده سر راه زندگیمون
حال خونمون خرابه نه دوایی نه یه درمون
این روزا فضای خونه برزخ یه انتخابه
این روزا موندن و رفتن هر دو تا عین عذابه
فصل پروانگی من با شما چه بی فروغ شد
قصه ی زندگی من قصه ای پر از دروغ شد
فصل پروانگی من با شما چه بی فروغ شد
قصه ی زندگی من قصه ای پر از دروغ شد
قصه ای که آخر اون نادر از سیمین جدا شد
ترمه پاره ی تنشون توی بی کسی فدا شد
خستم از سکوت بغضی که یه عمره تو گلومه
من دیگه فکرامو کردم انتخابم…

دانلود با لینک مستقیم :
دانلود آهنگ ” جدایی نادر از سیمین ” مهدی خضرائی

حجم = ۲/۹۹ مگابایت | مدت = ۳:۱۴ :دقیقه | فرمت فایل = MP3 | کیفیت : ۱۲۸

 دانلود آهنگ ” جدایی نادر از سیمین ” مهدی خضرائی

توجه : کلیه محصولات فرهنگی سایت از نظر قانونی مجاز بوده و با کسب رضایت صاحب اثر در سایت قرار می گیرند ، وبسایت AloneBoy.com با احترام به قانون کپی رایت در صورت عدم رضایت صاحبان اثر آنها را از روی سایت حذف میکند .

____________________________________________________________________________

AloneBoy.com

 

 

جدایی نادر از سیمین” در هشتاد و چهارمین دوره جشنواره سینمایی اسکار که امروز صبح دوشنبه ۸ اسفند ۹۰ (۲۶ فوریه ۲۰۱۲) حدود ساعت ۴ صبح به وقت ایران برگزار شد، برنده تندیس طلائی اسکار در بخش بهترین فیلم خارجی‌زبان شد.
حالا دیگر برای اینکه بدانیم بهترین فیلم جهان چیست نباید منتظر باشیم تا دوبله فارسی میلیونر زاغه نشین به بازار بیاید. حالا دیگر همه مردم دنیا باید برای دیدن بهترین فیلم جهان، جلوی سینماهای شهر خود صف بکشند تا شاهکار “اصغر فرهادی” را به تماشا بنشینند و این ما هستیم که پیش از همه جهانیان افتخار دیدن “جدایی نادر از سیمین” را داشته ایم.
هنوز طعم شیرین گلدن گلوب و آن حرف های ساده و دلنشین فرهادی را از یاد نبرده ایم که اینبار آقای سینمای ایران با همان صفا و سادگی بر بلندای سینمای جهان ایستاده است. او این بار نیز در حالیکه مجسمه طلایی اسکار را در دست داشت از ما سخن گفت و پیام صلح را از جانب ما به دنیا رسانید.
اصغرفرهادی پس از دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان برای “جدایی نادر از سیمین” سخنش را اینگونه شروع کرد:
دوست دارم از آکادمی، سونی پیکچر کلاسیک و دوستان عزیزم مایکل بارگر و تام برنارد تشکر کنم.
و سپس سخنانی کوتاه درباره مردم ایران گفت:
سلام به مردم خوب سرزمینم (به زبان فارسی)
در این لحظه بسیاری از مردمان کشورم ما را تماشا می کنند و همگی خوشحال هستند؛ نه به خاطر اهمیت دادن به ما یا به خاطر فیلم یا سازنده آن، بلکه در این دورانی که ما از جنگ صحبت می‌کنیم و ترس و رعب بین کشورهایمان رد و بدل می‌شود، نام کشورم ایران در این جا با فرهنگ و تمدن بی‌نظیرش برده می شود.
فرهنگ غنی و باستانی کشورم زیر گرد و غبار سنگین سیاست پنهان شده است. من با افتخار این جایزه را به مردم کشورم تقدیم می کنم؛ مردمی که به تمام تمدن ها و فرهنگ ها احترام می‌گذارند و هر گونه خصومت و خشمی را خوار می‌شمارند.
و ما، همان مردمی که برای اعلام نام “اصغر فرهادی” توسط مجری اسکار، یک سال لحظه شماری کرده بودیم و هنگامی که این لحظه فرا رسید، هق هق و قهقهه مان در هم آمیخت؛ همان مردمی که او هنگام دریافت جایزه گلدن گلوب نیز از ما سخن گفت، ما امروز میزبان همه چشم هایی هستیم که اوج هنر ما را به تماشا نشسته اند و به احترام فرهادی و نادر و سیمینش کف می زنند.
AloneBoy.com
کسانی که به اصغر فرهادی تبریک گفتند :
جعفر پناهی:
«تبریک و تشکر از اصغر فرهادی که با اولین جایزه اسکار برای سینمای ایران، احساس امید و شادی را به ارمغان آورد. سپاس از خانواده و «خانه سینما» که نام ایران را با هنر و هنرمندی در جهان پرآوازه کرد.»
مریلا زارعی:
«دوباره یک شب دیگر بی خوابی را همراه با میلیونها علاقهمند در صندوق خاطراتمان به یادگار گذاشتیم. شبی که بهانهگیران در کمین بودند و ما در اضطراب کسب جایزه یا عدم دریافتش… خدارو شکر می کنم که این اتفاق برای اولین بار در این سینما افتاد و نسل ما با همه ناامیدی های رنگارنگش شاهد این اتفاق تاریخی بود. آرا و نظرات برخی حول این محور دور می زد که اسکار یک جشنواره سیاسی است و دشمنان بنا بر کژاندیشی های همیشگی شان و بنا به مصلحت خود جوایز را تقسیم می کنند… اما نکته جالب اینجاست که در این سیاسی بازی ها و سیاسی کاری ها به یک هنرمند ایرانی که صاحب اندیشه است، توجه می شود و مهمتر اینکه به او اجازه داده می شود که به نمایندگی از مردمش پیام انسان دوستی و صلحطلبی شان را به گوش جهانیان برساند. پیامی که ما طی روزهای سخت این روزها فریاد می زنیم. در این رفت و آمدهای نمایندگان آژانس و نادیده گرفتن حق کشورمان برای دسترسی به تکنولوژی بهتر چه دلچسب است یک نماینده از سینمای ایران در مقابل میلیونها انسان در سراسر جهان فریاد برمی آورد که ما؛ ملت ایران؛ چگونه ملتی هستیم و بار دیگر فرهنگ و تمدن این مردم را یادآور می شود. در زمانهای که هالیوود تمام تلاش خود را برای تخریب فرهنگ و تمدن ما بهکار گرفته و از هیچ تخیلی برای فرو ریختن تمدن پر قدمت ایرانمان فروگذار نیست؛ چه زیباست که سینما و سینماگرش بر عنصر لیاقت تکیه کند و به جهانیان تفهیم کند که این مردم متمدن و با فرهنگ همیشه و همیشه پایندهاند… با وجود اینکه چند روز نیست که از روزه سکوتی که قصد کرده بودم؛ نگذشته؛ نتوانستم بر قول خود پایبند بمانم و خود را ملزم به نوشتن این چند خط کردم… شاید دلیلش موفقیت بی نظیر اصغر فرهادی بود که امیدوارم باز هم تکرار شود. در آخر با چهرهای منبسط و دلی آکنده از شوق و امید و انگیزهای چند هزار برابر برای اعتلای هنر کشورم؛ این موفقیت را به همه مردمم و به همه کسانی که تمام قد به احترام پرچم سه رنگ کشورم ایستادند و اشک شوق ریختند؛ تبریک می گویم. پاینده باد ایران و جاودان خون همه شهدای که برای اثبات حقانیت این مردم و دفاع از خاکمان ما را تنها گذاشتند… .»
سید محمد خاتمی:
«به نام خدا. هنرمند گرانقدر جناب آقای اصغر فرهادی، موفقیت چشمگیرتان را در پرآوازه ترین حادثه و مراسم سینمایی که نشانگر شایستگی های شما و هنرمندان عزیز و همکاران ارجمندتان در فیلم”جدایی نادر از سیمین“ است صمیمانه تبریک می گویم. اقبال مردمی در ایران و اهتمام جشنواره های گوناگون و صاحب نظران معتبر در سراسر جهان، پیش از این نیز توانمندی و جایگاه والای سینمای اندیشمند و صاحب سبک ایران را به خوبی نشان داده است و آنان که به ایران و به آیین و فرهنگ و تاریخ این مرز و بوم دلبستگی دارند و احترام می گذارند، توفیق بزرگ شما را بار دیگر ارج می نهند. این حادثه را باید نشانه ای روشن بر آن دانست که هنر به طور عام و سینما به طور خاص از مهم ترین ابزارهایی است که می تواند در جهان نا امن، جنگ زده و پر از تبعیض و ناروایی و خودکامگی، موجب نزدیکی دلها و چیرگی انسانیت و محبت بر خشونت شود و گفت و گوی فرهنگ ها و تمدن ها را به جای تنش و درگیری بنشاند. سید محمد خاتمی. ۸ اسفند ۱۳۹۰»
رامبد جوان:
«اصغر فرهادی با یک فیلم غمانگیز به اندازه دهها فیلم کمدی ناب، خنده و شادی را به مردم ایران هدیه داد. جدا اسکار هم برای برایش کم است.»
ساره بیات بازیگر «جدایی نادر از سیمین»:
«سلام، قلبم صدای اشک شوقتان را شنید و به خود بالید. پس به یادت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد، به شوق آرزو باشد، نه تکرار غم دیروز. برای تکتک شما یک بغل آسمان التماس می کنم. بدون ذرهای درنگ در دریای بی کران عشقتان غوطهورم. پر از تبسمهای مبارک باشید که به یقین نفس گرمتان احساسم را نوازش کرد. اهتزاز بیرق کهنهمان مبارکتان باد. از اینکه در این حجم گسترده شادی سهم اندکی ایفا کردهام، خداوند را شاکرم. من نیز همانند شما از شوق، دلم لرزید زمانی که یارانم را کنار دنیا دیدم، چه دایره زیبا و یکدستی. پر از صلابت و غرور باشید که از عشقتان اغنا شدم و سرمست و بدانیم در اطرافمان موانعی جریان می یابد که با آنها مواجهیم؛ گاه خوب است که با جریان آب همسو شویم. برای ماندن قطره شو همسو با رود، به دریا می رسی و دریا به بهشت، این است تمام نیت سرنوشت. سربلندان من: امید آنکه تبریکات صمیمانه این حقیر را پذیرا باشید. شادی تان مستدام باد.»
محمدرضا هدایتی:
«چشمهای آدم پر اشک میشود وقتی تو را میبیند که اُسکار گرفتهای و قاطی آنهمه خوب و بدی که جمعند به زبان آشنا حرف میزنی… افتخار میکنم در کشوری گرد هنر میگردم که اصغر فرهادی نمایندهٔ آن است و تبریک میگویم به تمام آنهایی که دل توی دلشان نبود تا اسمت را نگفتند.»
محسن یگانه:
«جناب آقای فرهادی … تبریک میگم نه فقط به خاطر جایزه اسکار… نه فقط به خاطر گلدن گلوب…. میدانی کاری کردی که آنقدرخوشحال شوم که کسی مثل من از نوع حسی که دارد تعجب کند. مثل همین حالا که آنقدر خوشحالم که نمیدانم چی بنویسم … شرافت و ایرانی بودن شما در نتیجهٔ کارتان معلوم است. میدانی چه قدر اعتماد به نفس به ما اهدا کردی؟ میدانی چقدر باورمان نسبت به خودمان تغیییر کرد؟ ثابت کردی ایرانی بخواهد میتواند هر پله ای را فتح کند… به اندازه تمامه چیزاهایی که با زحماتت به من و امثال من یاد دادی….. به اندازه ای که خوشحالمان کردی…. به بزرگی شخصیتت از طرف خودم و طرفدارانم به شما و گروهتان تبرییک میگویم…. یا حق. کوچکترین عضو این خانواده بزرگ محسن یگانه»
بابک جهانبخش:
« «سلام بر مردم عزیز کشورم…» همین شروع باشکوه شما، بروی بزرگترین سن هنری دنیا آرامشی غیر قابل وصف را در بین همه ما ایرانیها بوجود آورد و در اوج هیجان، صورتمان خیس بزرگواری و بزرگی شما شد آقای فرهادی…. لحن بینظیر و صلابت کلام شما نه فقط به دل همه ایرانیها، که همه جهان را متوجه فرهنگ کهن و درخشان ایران زمین کرد و با ر دیگر شکوه آریایی را در جهان نشان داد. در اوج همه گرفتاریهای روزمرهمان شب بیداری و دیدن لحظه به لحظه این اتفاق بزرگ چنان از خود بیخودمان کرد که قلم یارای وصف آن حس خوب و پر غرور را ندارد. بابت همه این حس پر از غرور از شما ممنونیم. از اینکه نشان دادید بیسر و صدا و فقط با اسلحهای به نام هنر میشود همه دنیا را به صلح و دوستی فراخواند، تا ابد مدیون شما و نگاه عمیقتان به اجتماع ایرانی هستیم. با بهترین آرزوها برای شما و همه کسانی که باعث شدند تاریخ، یک چنین روز باشکوهی را برای ایران عزیز بسازد…. یاحق. دوستدار همه ایرانیها»
مهناز افشار:
«شما مست نگشتید و از آن باده نخوردید/ چه دانید چه دانید که ما در چه شکاریم/ در این خاک در این خاک در این مزرعه پاک/ به جز مهر به جز عشق دگر بذر نکاریم. تبریک به آقای اصغر فرهادی و همه عوامل فیلم «جدایی نادر از سیمین». امشب (دوشنبه شب) اجرای نمایش «آمدیم نبودید رفتیم» به کارگردانی رضا حداد را تقدیم به آقای فرهادی کردیم. اسکار مبارک شما و همه ایران و سینمای پرهیاهوی ایران باشد. به امید اینکه خودمان هم یاد بگیریم این صلح و مهری را که شما پیام آورش بودید.»
محمدرضا گلزار:
«اصغر فرهادی عزیز… لبخندی که بر لبان هر ایرانی نشاندی، جاودانه در تاریخ فرهنگی این مرز و بوم باقی میماند، پاداش صداقت را جز این نیست. پیروز و سربلند باشی همچون گذشته ها…»
محمدحسین لطیفی:
«شادیات را شادمانه با تو سهیم میشویم که نام بلند ایرانیان را در فرهنگ و ادب، در این روزهای پرتلاطم جهان بلند اوازه کردی….»

واکنش سامی یوسف به دریافت اسکار توسط فرهادی : سامی یوسف خواننده مشهور و مسلمان ایرانی الاصل در صفحه رسمی فیس بوکش در واکنش به دریافت جایزه اسکار توسط اصغر فرهادی نوشت :

I can’t help but express how very proud I am of IRAN for this monumental and great honour — on receiving the Oscars 2012 award for Best Foreign Language film “A Separation”! Well done — you never cease to amaze! Praying for Iran, her beautiful people and the entire region as a whole!

نمی توانم بگویم بخاطر این افتخار بزرگ و بیاد ماندنی -دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی اسکار ۲۰۱۲ -چقدر افتخار می کنم که ایرانی هستم .نمی توانی متعجب نباشی-برای ایران و مردمان مهربان در تمام نقاطش دعا می کنم

با مهدی مهدویکیا که صحبت میکنیم قبل از هر چیز میخواهد از شور و شعفش بابت اسکار اصغر فرهادی بگوید. مهدی مهدویکیا گفت:« من در شرایطی نبودم که بتوانم این مراسم را به طور مستقیم تماشا کنم اما میدانم ایرانیهای خیلی زیادی مراسم اسکار را مستقیم تماشا کردند یا صبح که از خواب بیدار شدند اولین کارشان چک کردن خبر مربوط به این مراسم و برنده شدن آقای فرهادی بود من هم همین کار را کردم و صبح به محض بیدار شدن خبر را گرفتم و واقعا خوشحال شدم.» کاپیتان سابق تیم ملی ایران میگوید:« کسب این جایزه را به آقای فرهادی تبریک میگویم چرا که دیروز همه مردم ایران خوشحال بودند این جایزه باارزش و بزرگی است و ما به مرور اهمیتش را بیشتر درک خواهیم کرد. من دوست داشتم از آقای فرهادی بابت حس خوبی که به ما داد تشکر کنم.» دیروز جواد نکونام هم گل خود مقابل گرانادا را به فرهادی تقدیم کرده بود همچنین خانواده ناصر حجازی نیز با انتشار اطلاعیهای این توفیق جهانی را به فرهادی تبریک گفتهاند.

تاریخ ارسال : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۰  ,   موضوع : رنگارنگ, موزیک
نویسنده :   ,   ۴ ديدگاه  ,  
   
مسعودگفته :

منم به نوبه ی خودم، این اتفاق بسیار بزرگ رو به همه ی ایرانیان آزاده تبریک میگم، به امید موفقیت های بیشتر …

[پاسخ]

زریگفته :

ܓ✿چقدر افتخار آفرین!!!
ܓ✿ درود !!
ܓ✿تبریک!

[پاسخ]

hamedگفته :

بدجور احساس غرور کردم!!!!!!!!

[پاسخ]

راحلهگفته :

لطفا از رضا یزدانی هم اهنگ بزارین ممنونم

[پاسخ]